Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.02.2020
Výčep s platebním terminálem
VÝČEP TERMINAL 2 -  ALL IN ONE SAMOOBSLUŽNÝ VÝČEP PLATEBNÍ TERMINÁL CHLAZENÍ KOMPRESOR         Trochu historie : PIVOMAT v hlavních zprávác... číst celé
25.06.2019
Platební terminály
NOVINKA VÝČEP TERMINAL2     ALL IN ONE VÝČEP - PLATEBNÍ TERMINÁL - CHLAZENÍ - KOMPRESOR     Poptejte u nás rozšíření vašich stávajícíc... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Inovativní čtečka karet & telemetrie
Platby NFC a QR kódy

Tato elegantní čtečka karet může být umístěna na jakémkoli automatu, zvláště automatu malých rozměrů, kde zajistí spotřebiteli       pohodlnou možnost bezhotovostní platby.
Zatímco spotřebitelé dokončují rychle transakce, provozovatelé vyhodnucují poznatky, výhody provozu a zejména zvýšení prodeje.

 

Mincovní elektroměr ENEGRO-1

  Mincovní elektroměr ENEGRO-1
  17 900 Kč
  - 6 %
  Mincovní elektroměr ENEGRO-1
  Mincovní elektroměr ENEGRO-1
  Mincovní elektroměr ENEGRO-1
  Mincovní elektroměr ENEGRO-1
  Mincovní elektroměr ENEGRO-1
  Mincovní elektroměr ENEGRO-1

  předplacená spotřeba elektrické energie

  Mincovní elektroměr ENERGO-1  je platební terminál na sepnutí 3fázového okruhu. Automat umožňující předplatit odběr energie (např. v pronajatém objekt... celý popis
  Dostupnost
  na dotaz
  Nejsme plátci DPH
  16 900 Kč
  Momentálně není k dispozici
  Číslo produktu:401
  Kompletní specifikace

  Mincovní elektroměr ENERGO-1  je platební terminál na sepnutí 3fázového okruhu.

  Automat umožňující předplatit odběr energie (např. v pronajatém objektu). Po vložení mincí je možno používat všechny elektrické spotřebiče do doby, než je vyčerpán předplacený kredit.  
  Automat přijímá mince 5-50Kč, nebo dle dohody. 

  Součástí dodávky jsou všechny komponenty vyobrazené na obrázku produktu( 3f elektroměr, zdroj 12v, přepínač pro neplacený provoz,  stykač 3x 16A). 

  Příklad použití:
  a) měření elektřiny: v objektu jsou v provozu pouze neplacené spotřebiče (sekce 1) – např. osvětlení. Veškeré zásuvky (sekce 2) jsou vypnuty. Po zaplacení minimální povolené částky je zapnuto napájení zásuvek a při odběru energie začne na displeji ubývat předplacený kredit v závislosti na odběru a na nastavené ceně za kWh. Při dosažení nulového kreditu je další odběr znemožněn.
  b) měření vody: v objektu je zdarma např. studená voda a odběr teplé vody je možný až po zaplacení. Při jejím odběru dochází v závislosti na průtoku a nastavené ceně k ubývání předplacené částky a po jejím vynulování dojde k zastavení teplé vody.

  Pokud  ENERGO-1  nevyhovuje vaší  představě, poptejte u nás ENERGO s jiným počtem odběrných míst.

  Odběratel energie má možnost na displeji průběžně sledovat zbývající kredit ke spotřebě, případně může kredit během provozu navýšit.

  Pro provozovatele je možno rozšířit ENERGO-1 o sms modul, který vás bude informovat o stavu pokladny. Částku při které vám má chodit SMS si můžete zvolit sami (např. 1000Kč) v nastavení.  Tento modul vám zašle podnět k výběru pokladny při vámi zadané limitní částce pokladny.

  SMS zprávu můžete dostávat i v případě každé provedené platby klientem (nájemníkem). 

  Trezorové provedení.

  Zboží zařazeno v kategoriích

  info@timery.cz

   

   

  Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz